Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3392 / Ogłoszenia oczekujące: 3
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 188292 z dnia 2024-04-02 / OFERTA OD FIRMY

Najlepsze karty płatnicze

Odkryj świat komfortu i licznych profitów z naszymi najlepszymi kartami płatniczymi! Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach, nasze karty przynoszą nie tylko ułatwienie płatności, ale też prestiżowe profity, których nie wyszperasz nigdzie indziej.

Z naszą różnorodną gamą kart, przystosowaną do najróżniejszych stylów życia, znajdziesz idealne rozwiązanie przykrojone do Ciebie. Oferujemy konkurencyjne oprocentowanie, elastyczne warunki spłaty oraz nadzwyczajne bonusy, takie jak cashback, punkty lojalnościowe i ekskluzywne zniżki u partnerów.

>>> Zobacz ofertę na: https://www.adfinanse.pl/kat/bankowosc/finanse-oso biste/karty-platnicze/

Dzięki naszym kartom płatniczym, zyskujesz nie tylko dostęp do środków na niespodziewane wydatki, ale także otwierasz szeroko drzwi do świata przywilejów. Wybierz rozsądnie, wybierz kartę, która uwydatni Twój styl życia i uczyni, że każda transakcja będzie przyjemnością.

Autor: ADF

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 44444444

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 40
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 oswiecimiak.pl