Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3392 / Ogłoszenia oczekujące: 3
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 188074 z dnia 2024-04-02 / OFERTA OD FIRMY

Ubezpieczenia - sprawdź najlepsze oferty oferowane przez int

Spokój, Bezpieczeństwo, Ochrona - najkorzystniejsze ubezpieczenia!

Czy marzysz o ochronie swojego majątku, bezpieczeństwie na drodze, czy też spokoju w codziennym życiu? Mamy dla Ciebie wszechstronną propozycję ubezpieczeń, która ochroni Cię i Twoich bliskich nawet w najtrudniejszej sytuacji!

* Ubezpieczenia Komunikacyjne: Oferujemy elastyczne i dobrane do Twoich oczekiwań polisy OC, AC oraz Assistance. Obojętnie, czy podróżujesz luksusowym autem, czy też codziennie korzystasz z komunalnego środka transportu, nasze ubezpieczenia ochronią Ciebie i Twój samochód.

* Ubezpieczenia Majątkowe: Zabezpiecz swoje mienie przed nieoczekiwanymi wypadkami! Nasza oferta zawiera ubezpieczenia domów, mienia prywatnego, mieszkań oraz firmowego. Dbamy o Twoją własność, tak żebyś mógł napawać się spokojem w swoim otoczeniu.

* Ubezpieczenia na Życie: Dla nas najważniejsza jest przyszłość Twoja i Twoich bliskich. Rekomendujemy ubezpieczenia na życie dobrane do najróżniejszych oczekiwań, dając finansowe bezpieczeństwo Twoich bliskich w trudnych momentach.

* Ubezpieczenia Turystyczne: Planujesz podróż życia? Z nami możesz spokojnie podbijać świat! Nasze ubezpieczenia turystyczne przynoszą pełną ochronę w trakcie podróży, gwarantując Ci spokój i zupełną swobodę.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

* Osobiste podejście do każdego klienta
* Elastyczność i dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań
* Znaczny zakres ochrony w konkurencyjnych cenach
* Fachowa obsługa i ekspresowa likwidacja szkód

Zainwestuj w spokojną przyszłość już teraz! Odwiedź naszą stronę i wyszukaj świetne ubezpieczenie dopasowane do Ciebie!

Wstąp na naszą witrynę internetową https://www.adfinanse.pl/kat/bankowosc/ubezpieczen ia/.

Razem z nami buduj pewne jutro!

Autor: ADM

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 44444444

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 59
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 oswiecimiak.pl