Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu
Mieszkanie w Oświęcimiu na osiedlu Chemików w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze. 43m2,duży pokój,duża kuchnia,łazienka z WC.Odstępne + czynsz administracyjny + prąd i gaz w/.g zużycia.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Wróć na górę