Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3753 / Ogłoszenia oczekujące: 26
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Urządzenia, maszyny

Nr ogłoszenia 177259 z dnia 2021-09-22 / OFERTA OD FIRMY

Zainwestuj w lodowisko - budowa i wynajem lodowisk RAS

Szukasz pomysłu na biznes? Zastanów się nad budową lodowiska! Jeżdżenie na łyżwach to świetny sposób na spędzanie czasu podczas mroźnych dni. Jeśli otworzysz obiekt w popularnej lokalizacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno miejscowych, jak i turystów. Martwisz się, że inwestycja nie wypali? Możesz łatwo to sprawdzić, decydując się na sezonowy wynajem lodowiska. Jako firma oferująca tego typu usługi chętnie pomożemy Ci z montażem, jak również w razie potrzeby zajmiemy się serwisem. Dzięki temu nie musisz brać na siebie żadnych zobowiązań. Po zakończeniu sezonu po prostu dasz nam znać, a my przyjedziemy i zdemontujemy obiekt. Sprawdź naszą stronę internetową https://www.ras-lodowiska.pl/ i przekonaj się, jakie to proste!

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 107
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Urządzenia, maszyny
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 oswiecimiak.pl