Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6537 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 101500 z dnia 2019-07-23 / OFERTA PRYWATNA

Praca Chełmek \ Woodson eko-ognisko & Kunagone

Woodson eko-ognisko & Kunagone poszukują pracowników na stanowiska:
- Pracownik biurowy,
- Handlowiec,
- Specjalista ds. marketingu.

Pracownik biurowy – poszukiwana skrupulatna i bardzo dobrze zorganizowana osoba. Mile widziane umiejętności i doświadczenie w zakresie fakturowania, bieżącej obsługi administracyjnej spółki, organizowania transportu, obsługi bankowości internetowej. Praca na pełny etat. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres info@kunagone.pl, w tytule maila „Pracownik biurowy”.
Osoby bez doświadczenia - istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu płatnego stażu.

Handlowiec – poszukiwana dyspozycyjna, otwarta osoba z dobrą energią. Reszty nauczymy. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, bieżąca obsługa klientów już pozyskanych, wyjazdy na międzynarodowe targi handlowe (3-5 dni kilka razy w roku) Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres info@kunagone.pl. W tytule maila „Handlowiec”.

Specjalista ds. marketingu – na wielozadaniowe stanowisko poszukujemy osoby kreatywnej z umiejętnością poruszania się w świece mediów społecznościowych, która będzie aktywnie uczestniczyła we współtworzeniu strategii marketingowych. Główne zadania to tworzenie i realizacja planu marketingowego, współpraca z grafikiem, realizacja działań promocyjnych (w tym wyjazdów na międzynarodowe targi), obsługa kanałów marek Woodson i Kunagone w mediach społecznościowych. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres info@kunagone.pl. W tytule maila „Specjalista ds. marketingu”

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 267
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 oswiecimiak.pl