Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6636 / Ogłoszenia oczekujące: 22
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 98125 z dnia 2019-02-12 / OFERTA PRYWATNA

Opiekun/ka dla osoby starszej (SECAWO)

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 451
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 17.02.2019
Miejscowość: Asendorf
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 90, 160 cm, 72 kg, problemy z sercem, zaburzony rytm pracy serca, osłabienie starcze i lekka inkontynencja. Stopień niepełnosprawności: 3.
Pani Helga porusza się samodzielnie, samodzielnie chodzi po schodach, na spacerach wspomaga się rolatorem. Z pomocą opiekunki myje się pod prysznicem na stołku prysznicowym. Wsparcia potrzebuje przy ubieraniu/rozbieraniu.
Na wyposażeniu są: rolator, stołek prysznicowy. Pacjentka nie ma problemów z mową i słuchem, nosi okulary. Orientuje się sytuacyjnie i ma prawidłową orientacje czasowo-przestrzenną. Uczęszcza na zajęcia gimnastyczne. Samodzielnie je i pije, nie ma żadnej diety.
Pacjentka przesypia noce. Nie bierze środków nasennych, zasypia bez problemów. W nocy nie potrzebuje pomocy opiekunki.
Z charakteru p. Helga jest osobą towarzyską, chętnie gra w karty, spędza czas w ogrodzie, jeśli pogoda sprzyja. Po śmierci córki jest przygnębiona, dlatego też wskazane jest, aby angażować panią Helgę w czynności dnia codziennego, np. wspólne gotowanie.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. W domu na piętrze mieszka zięć z nową partnerką (czynny zawodowo, nie angażuje się w życie codzienne teściowej). Do najbliższego sklepu jest więcej niż 30 minut pieszo, dlatego do dyspozycji jest samochód. Zakupy można robić z p. Uschi (wnuczka), która też pokazuje drogę do sklepu i wspiera w razie potrzeby. Opiekunka ma osobny pokój na parterze z dostępem do Internetu.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekun powinna mieć prawo jazdy i znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com.
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 5500

Autor: Grzegorz

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 717384050

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 63
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (7 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 oswiecimiak.pl