Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7461 / Ogłoszenia oczekujące: 9
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 98118 z dnia 2019-02-11 / OFERTA PRYWATNA

Podejmę natychmiast pracę

Podejmę pracę:

- pomocy kuchennej (aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna) lub
- w sklepie lub
- administracyjno-biurową,

jako pracę stałą/ płatny staż, na terenie Oświęcimia.

Posiadam 18-letnie doświadczenie w obsłudze klienta (księgowość, edukacja).

A także wiedzę techniczną w zakresie obsługi sprzętu IT/ AGD; zainteresowania w kierunku czytelnictwa/ muzyki/ filmu; kosmetologii; zoologii/ botaniki; naturalnej profilaktyki zdrowotnej; aranżacji małych wnętrz i chętnie podejmę pracę w sklepach z tymi produktami.

Sprawnie obsługuję komputer (Ms Office/ Hermes NG/ podstawy pr. do rezerwacji w turystyce Amadeusz); potrafię redagować i sporządzać pisma w korespondencji handlowej; fakturować; skanować i archiwizować dokumenty; tworzyć strony WWW w html i css.

Jestem osobą dyspozycyjną; gotową do pracy 2-zmianowej; do pracy w różnych porach dnia i tygodnia.

Autor: Magda

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 12
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 oswiecimiak.pl