Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6636 / Ogłoszenia oczekujące: 22
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 98026 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

OVERSIZEMAN - Odzież męska

Szukasz przydatnych ciuchów dla siebie? Jeżeli tak to nienagannie trafiłeś. Adres naszej strony: http://www.2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim wyborze kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla postaci o obszerniejszych gabarytach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą markę charakteryzuje troska o szczegóły, wspaniałej jakości materiał do produkcji ciuchów tudzież porządne trendy modele. Krój jest nowoczesny, a ciuchy nosi się bardzo wygodnie. Nasza korporacja kieruje sprzedaż internetową dla klientów w większych formatach. Nasz sklep, znamionuje głównie wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej. Dobro petenta jest dla nas najistotniejsze, zabiegamy aby ciuchy w rozmiarach od 2xl do 2xl były trendy fraz z świetnie prezentującym się i odpowiadającym krojem. Świetnie zdajemy sobie ideę z tego, że na polskiem rynku brakuje porządnych łachów w tym gabarycie, dla tego zależy nam by to przerobić i przedłożyć udogodnienie jak i zadowolenie dla noszących taki gabaryt. Produkcja tego rodzaju formatów wymaga od nas nakładu żmudnej profesji, nakładów finansowych a także monstrualnej motywacji, której nam nie brakuje. Zabiegamy aby towar był najwyższej jakości, który jest wytrzymały, przewiewny a naraz wygodny. Dbając o zapotrzebowanie naszych interesantów, staramy się by szatę opierała się na aktualnych stylach mody. Można znaleźć u nas łachy na każdą gratkę, sporządzamy odzież codzienną, sportową, dzienną oraz poważną. Zapraszamy też do odwiedzania i czytania naszego bloga. Jeśli masz któreś pytania, nasz serwis jest ochoczy od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Waldemar

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 85
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 oswiecimiak.pl