Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6636 / Ogłoszenia oczekujące: 22
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 98025 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

2xldo8xl - Odzież męska

Szukasz odpowiednich ciuchów dla siebie? O ile tak to nienagannie trafiłeś. Adres naszej strony: http://2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to otoczenia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim asortymencie kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla osób o większych rozmiarach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą markę cechuje dbałość o szczegóły, wysokiej jakości produkt do fabrykacji ciuchów jak i estetyczne praktyczne modele. Krój jest dzisiejszy, a ciuchy nosi się niezwykle przyjemnie. Nasza spółka prowadzi odsprzedaż internetową dla panków w większych kalibrach. Nasz sklep, znamionuje w zasadzie wieloletnie doświadczenie w branży włókienniczej. Dobro petenta jest dla nas najważniejsze, zabiegamy aby ciuchy w gabarytach od 2xl do 2xl były praktyczne fraz z świetnie prezentującym się i przystającym krojem. Doskonale zdajemy sobie ideę z tego, że na polskiem rynku brakuje czystych ciuchów w tym rozmiarze, dla tego zależy nam by to przeistoczyć i przedłożyć udogodnienie a także zadowolenie dla wnoszących taki format. Produkcja tego gatunku formatów wymusza od nas nakładu uciążliwej profesji, nakładów finansowych jak i olbrzymiej motywacji, której nam nie brakuje. Zabiegamy aby towar był wysokiej jakości, który jest wytrzymały, przewiewny a zarówno wygodny. Dbając o zapotrzebowanie naszych delikwentów, staramy się by odzież bazowała na bieżących trendach mody. Można znaleźć u nas ciuchy na każdą promocję, sporządzamy odzież powszednią, sportową, dzienną oraz formalną. Zapraszamy też do odwiedzania i czytania naszego bloga. O ile masz któreś pytania, nasz serwis jest życzliwy od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Piotr

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 oswiecimiak.pl