Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4828 / Ogłoszenia oczekujące: 390
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 147132 z dnia 2020-11-21 / OFERTA OD FIRMY

Pożyczki ratalne z firm pożyczkowych do 60 000 zł na 60 m-cy

Pożyczki ratalne z firm pożyczkowych do 60 000 zł na 60 m-cy na oświadczenie on-line
--------------

Oferujemy duże pożyczki pozabankowe ze spłatą w wygodnych ratach miesięcznych, które można uzyskać wygodnie i błyskawicznie z minimum formalności.

Można pożyczyć nawet 60.000 zł na 60 rat miesięcznych, bez zbędnych procedur, na oświadczenie, w całości online, bez dokumentów.

Poniesiesz wiele niższe koszty niż przy chwilówce, są one nawet porównywalne z bankowymi, albowiem przy najtańszej ofercie RRSO wynosi jedynie 14,69%.

Na Poradnik-Kredytowy.com.pl przetestujesz wyselekcjonowane najkorzystniejsze pozabankowe pożyczki na raty aktualnie udostępniane on-line.

Na naszej witrynie:
http://poradnik-kredytowy.com.pl/porownanie-pozycz ek-ratalnych/

komfortowo sprawdzisz porównanie pożyczek ratalnych, wypełnisz wniosek przez internet bez wychodzenia z mieszkania i po 15 minutach dostaniesz gotówkę na Swój rachunek bankowy.

Autor: Mariusz

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 101
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (13 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 oswiecimiak.pl