Oświęcimiak.pl
Ogłoszenia drobne Oświęcim

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4847 / Ogłoszenia oczekujące: 393
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 147039 z dnia 2020-11-21 / OFERTA OD FIRMY

Ekspresowe pożyczki bez BIK, ERIF, BIG, KRD dla zadłużonych

Ekspresowe pożyczki bez BIK, ERIF, BIG, KRD dla zadłużonych, bez pytań o dochody i pracę
-----------------------------------
Interesują Cię błyskawiczne pożyczki przez internet oferowane bez analizowania baz BIK, ERIF, BIG, KRD dla zadłużonych, bez dokumentowania dochodów oraz bez pytań o pracę i dochód?

Na naszej stronie odnajdziesz, to czego potrzebujesz w postaci pożyczek krótkoterminowych, innymi słowy chwilówek a także długoterminowych pożyczek pozabankowych ze spłatą w ratach miesięcznych osiągalne bez sprawdzania baz.

Wniosek wyślesz w 100% on line bez niepotrzebnych formalności i dokumentów, decyzję kredytową dostaniesz już w paręnaście sekund, a gotówka zostanie przelana na Twój rachunek bankowy już w 15 minut.

Zajrzyj na http://poradnik-kredytowy.com.pl/pozyczki-bez-bik- krd-big/ i zobacz najlepsze pożyczki dla dłużników bez BIK, BIG, KRD, ERIF.

Autor: Mariusz

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 96
Nie zapomnij powołać się na serwis oswiecimiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (13 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.oswiecimiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 oswiecimiak.pl